O nas


O nas

Zespół leczniczy tworzą:
Kierownik dr med. Tadeusz Mazur – specjalista rehabilitacji i neurologii
Badania przebiegu ruchu i jego wpływu na postawę i oddech często pozwalają ustalić przyczynę choroby narządu ruchu. Niestety, powszechnie stosowane badania Rtg, MR, KT ukazują najczęściej tylko jej skutki, a nie przyczynę.
 
mgr Anna Zasadni
Pracuję w Centrum Rehabilitacji ZDROWIE od 1996 roku. W tym czasie poznałam wiele metod badania i metod terapii. Mimo to, praca z każdym pacjentem jest jak nowe wyzwanie, które dopinguje mnie do dalszego szkolenia się i poszerzania wiedzy zawodowej. Wyniki terapii potwierdzają jak ważna jest troska o detale.
 
mgr Karolina Węglarz
Jestem fizjoterapeutką z zamiłowania. W swojej pracy staram się łączyć to, co lubię i potrafię, z tym, co jest potrzebne pacjentowi, aby mógł wrócić do pełnej sprawności. Moją dewizą jest – ból może być przyjemny i pomimo, że wiele z moich terapii rzeczywiście boli, pacjenci wychodzą szczęśliwi.
 

mgr Krystyna Konopka
Od wielu lat usprawniam chorych po urazach i endoprotezoplastyce stawów biodrowych i kolanowych. Mam satysfakcję, że potrafię sprostać wymaganiom ortopedów i oczywiście, radość, ze spełnienia oczekiwań pacjentów.
 
mgr Magdalena Wójcik
Dużą wagę przywiązuję do indywidualnego przebiegu każdego schorzenia i oczekiwań pacjenta. Prowadzę usprawnianie pourazowe i przeciążonych tkanek, kompleksową walkę z bólami odkręgosłupowymi oraz terapię w migrenowych i napięciowych bólach głowy. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi od 5 roku życia, sportowcami oraz osobami starszymi.
 
mgr Przemysław Wohn
Doświadczenie wielu lat pracy i setki powracających pacjentów. Właściwie to już nie pacjentów, a dobrych znajomych. Dotyk masażu często pozwala nazwać ukryte napięcia i uświadomić pacjentowi ich przyczyny. Jest to dobry początek leczenia.
 
Terapeuci są wyszkoleni w licznych technikach masażu, terapii manualnych, ćwiczeń
kończąc kursy:
masażu; klasycznego, masażu Breussa, sportowego, limfatycznego,
terapii manualnej ; Terapii Manualnej i Chiropraktyki wg dr Ackermanna, Lewita, Dorna, Terapii Manualnej
„Szkoły Niemieckiej”, Funkcjonalnej Terapii Manualnej, Manualnej Terapii Punktów
Spustowych,Terapii mięśniowo-powięziowej punktów spustowych z diagnostyką
funkcjonalną narządu ruchu, Warsztaty osteopatyczne, Kompleksowej Terapii
Obrzęków wg dr Asdonka,
ćwiczeń wg; PNF, Treningu funkcjonalnego, Kinetic Control, McKenzie „Miokinematycznej
odbudowy wzorców, Korelacji osi funkcjonalnej z wzorcami oddechowymi,
Pilates,
kinesiology taping –